VÝROKY ŽIAKOV

Kristián Vida

NET UNIVERSITY s.r.o.

"Táto prax mi priniesla nové skúsenosti do života, ktoré človek nenadobudne nikde inde iba v reálnom nasadení v kolektíve priateľských a zhovievavých kolegov. Oceňujem na projekte Erasmus+ rozmanitosť a rôznorodosť pracovných príležitostí, ktoré sú skoro na mieru prispôsobené osobitnému zameraniu študenta. Z hľadiska mestskej infraštruktúry som pookrial nad pamiatkami, ktoré toto mesto prináša." 

Peter Bínovský

NET UNIVERSITY s.r.o

"Prax počas projektu Erasmus+ mi priniesla nové skúsenosti a vedomosti, ktoré som nadobudol aj vďaka aktivite kolegov, ktorí boli veľmi zhovievaví a priateľskí. Taktiež sa mi veľmi páčili pamiatky a krásy mesta, ktorých má mesto Olomouc požehnane."


Leona Bartovičová

DPMO a.s.

"Vo voľnom čase som veľmi rada chodila obdivovať pôvodnú zachovalú architektúru mesta a okolitú prírodu. Zaujímavými miestami sú napríklad Bezručovy sady s botanickou záhradou alebo historické námestie." 

Sandra Bíla

ČSAD Logistik a.s.

"Mesto Olomouc ma veľmi očarilo. Páčila sa mi aj prax vo firme ČSAD Logistic Ostrava. Počas 2-týžňového pobytu sme spoznali rôzne nové historické pamiatky mesta Olomouc, napríklad ZOO alebo Arcidiecízne múzeum."

Dávid Fodor

ONYX engineering, spol. s.r.o.

"Zaujala ma firma, v ktorej som praxoval. Jej hlavnou činnosťou bolo poskytovanie zákazníkom prístup k Internetu. V rámci technickej divízie sme absolvovali veľa výjazdov po okolí, videli sme kopec pekných miest a zároveň sa toho veľa naučili." 

Martina Jašová 

AGAMOS s.r.o.

"Asi našou najobľúbenejšou činnosťou bola prechádzka parkom a mestom. Krásna príroda v parku bola potešením pre naše oči. Taktiež sme vstávali každé ráno s dobrým pocitom, že znovu uvidíme po ceste do práce všetky tie krásne budovy a pamiatky. No najradšej sme trávili voľný čas s ľuďmi, s ktorými nám tu bolo dobre a cítili sme sa fajn." 

Martin Mesko

FOFRnet s.r.o.

"Mesto Olomouc sa mi veľmi páčilo. Bývali sme v peknom hoteli blízko centra, bolo tu dobré jedlo a milí ľudia." 

Patrik Pagáč

ONYX engineering, spol. s.r.o

"Veľmi sa mi páčila prax vo firme, kde som nadobudol konečne praktické veci. Vo voľnom čase som strávil čas na hlavnej stanici, kde ma očarili vlaky rôznych dopravcov ale najviac môj obľúbený RegioJet." 

Martin Pipaš

KAR mobil s.r.o.

"Počas nášho dvojtýždňového pobytu v meste Olomouc sme navštívili ZOO, Arcidiecezní muzeum, prešli sme pamiatky mesta, videli sme orloj a Sloup Nejsvětejší Trojice. A popritom všetkom sme získali nové pracovné skúsenosti a zručnosti. " 

Frederik Rampák

FOFRnet s.r.o.

"Prax vo firme FORFnet s.r.o. bola pre mňa veľmi prínosná nakoľko som nadobudol nové skúsenosti, zručnosti a veľa nových skúseností hlavne z dobrého kolektívu firmy. Túto skúsenosť by som odporučil každému.

Tomáš Sklenár

KAR mobil s.r.o.

"Počas nášho dvojtýždňového pobytu v meste Olomouc sme navštívili ZOO, Arcidiecezní muzeum, prešli sme pamiatky mesta, videli sme Orloj a Sloup Nejsvětejší Trojice. A popritom všetkom sme získali nové pracovné skúsenosti a zručnosti." 

Martina Sláviková

AGAMOS s.r.o.

"Asi našou najobľúbenejšou činnosťou bola prechádzka parkom a mestom. Krásna príroda v parku bola potešením pre naše oči. Taktiež sme vstávali každé ráno s dobrým pocitom, že znovu uvidíme po ceste do práce všetky tie krásne budovy a pamiatky. No najradšej sme trávili voľný čas s ľuďmi, s ktorými nám tu bolo dobre a cítili sme sa fajn." 

Stanislav Srnka

ČSAD Logistik s.r.o.

"Zaujala ma práca vo firme ČSAD Logistic. Boli sme ubytovaní v peknom hoteli so skvelou obsluhou. Mali sme skvelí animačný program. Navštívili sme ZOO, bowling, kino a veľa ďalšíchaktivít."

Jana Šandorová 

OL TRANS CZ s.r.o.

"Mám rada zvieratá a prírodu preto sa mi veľmi páčil výlet do Olomouckej ZOO. Mali sme tu kvalitnú prax vo firme z oblasti medzinárodnej kamiónovej prepravy." 

Dávid Štadler

ČSAD Logistik s.r.o. 

"Počas svojej odbornej praxe som nadobudol veľa nových skúseností a zručností. Organizácia voľného času bola super, hrali sme bowling, navštívili sme múzeum a ZOO." 

Dominika Teličiaková

ČSAD Logistik s.r.o.

"Mimo pracovnej doby sme mali pekné výlety, boli sme v kine, prešli sme veľa pamiatok mesta Olomouc. Bolo tu výborné jedlo, pekný hotel a dobrí ľudia vo firme, ktorí sa nám ochotne venovali." 

Karolína Ujlacká

OL TRANS CZ s.r.o.

"Svoj voľný čas som veľmi rada trávila v priľahlých rozkvitnutých parkoch a v meste s krásne zachovalou architektúrou." 

Jakub Uváčik

DPMO a.s.

"Zaujalo má komplexné fungovanie podniku DPMO, v ktorom som pracoval. Mal som možnosť získať množstvo vedomostí z oblasti električkovej dopravy."